Історія Інституту соціальних досліджень Sandplay терапія

Д-р Мартін Kalff

Дора Марія Kalff (1904-1990), юнгіанскій психотерапевт і учениця Маргарет Lowenfeld, розробила в кінці п'ятдесятих років терапевтичний метод, званий Sandplay терапія.

Sandplay Терапія заснована на основі Глибинної психології К. Г. Юнг і задуманий Маргарет Lowenfeld, інноваційний педіатр і засновниця однієї з перших психологічних клінік для дітей в Англії в 1928 році. Lowenfeld створила класичні інструменти пізніше адаптовані в Sandplay терапію, де лоток з піском і мініатюри дозволяють представити внутрішній психологічний зміст у створенні тривимірного світу.

Об'єднання цих двох методів не тільки дало інструмент адаптований до роботи з дітьми, а й додав при допомозі юнгіанскої психології елементів землі та включило фізичну активність за рахунок маніпуляції з піском. Це став метод, який згодом також виявилися дуже цінними для дорослих клієнтів.

Інтенсивний інтерес Дори Kalff і вивчення східної філософії, зокрема, дзен-буддизм, тибетський буддизм і даосизм сприяли поглибленню бачення і розуміння як творіння в піску, а так і ставлення терапевта до терапії. Книга Дори Kalff - «Sandplay: психотерапевтична дорога до Психеї» , вперше опублікований в 1966 році, дає хороше введення в метод орієнтуючись в основному на лікуванні дітей. Її метод став поступово відомий за межами Швейцарії, і вона поїхала викладати Sandplay терапії по всій Європі, в Америку до Японії.

У 80-х роках, Дора Kalff стала ініціатором щорічних навчальних семінарів з Sandplay, для психотерапевтів і студентів старших курсів зі Швейцарії та інших країнах, де вона вчила Sandplay.

З часом виникла необхідність забезпечити більш формальні структури для вивчення та практики Sandplay терапії для того, щоб захищати, розвивати і поширювати цю практику. Щоб задовольнити цю потребу, міжнародні групи, яка збиралалась регулярно в її будинку в Zollikon, в Цюріху де і вирішила заснувати Міжнародне товариство Sandplay терапії 13 серпня 1985.

Чотирнадцять засновників: туди входили представники з Швейцарії (д-р мед Каспар Кіпенхойер, доктор філ. Kalff М.), з Італія (д-р Паола Кардуччі, Andreina Навоне), з Англії (Joel Ryce Менухін, M. Phil.), з США (Kay Брадуей кандидат технічних наук, Естель Weinrib ТПВ, Chonita Ларсен кандидат наук, Сесіл Берні) і з Японії (Проф Хаяо Каваї доктор філософії, проф Ясухіро Яманака доктор медичних наук, і професор Kazumiko Хігучі, Д. Мін.). У наступному році Сігрід Löwen Зейферта з Німеччини була включена в це коло засновників Інституту соціальних досліджень. Більшість із членів-засновників були юнгіанськими аналітиками.

Ця унікальна якість Інституту соціальних досліджень, як професійної організації психотерапевтів, що від початку свого існування знайшла користь в єдиному - в загальному ентузіазмі для цієї роботи в різних частинах світу і почали довгий шлях розвитку шляхом приєднання досвідів, що випливають із різних культурних середовищах. Таким чином, історія Інституту соціальних досліджень є свідченням підходу архетипічно обґрунтування загальної людської сутності, яка допомагає подолати культуральні відмінності.

Для того щоб захистити високий професійний рівень роботи, Інститут соціальних досліджень, визначив керівні принципи для підготовки в Sandplay терапії, а також керівні принципи для становлення навчання членів. У той же час він забезпечує і продовжує проводити міжнародні форуми для обміну професійним досвідом з Sandplay терапії.

Наступні роки відзначені регулярними міжнародними конгресами із зростаючою кількістю членів Інституту соціальних досліджень у всьому світі. Навіть так далеко, як Японія, зерна Sandplay терапії впали на благодатний грунт, де вона добре відповідає азійській менталітет. Інститут соціальних досліджень проводив конгреси в Англії, США, Канаді, Німеччині, Японії, Італії і Швейцарії. Як плід зусиль Інституту соціальних досліджень і невтомної роботи Дорою Kalff засновано багато національних товариств, що дозволило його учасникам створити спеціальні структури, адаптовані до конкретних національних потреб.

Main Page Contacts Search