НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА "ПІСКОВА ПСИХОТЕРАПІЯ"

Центр психологічної допомоги та соматичної терапії (м. Краків)

та Українське об’єднання психологів та психотерапевтів (м. Одеса)

Проводить набір бажаючих у навчальну програму дворічного проекту в м. Одеса “ Піскова психотерапія”

Перша зустріч - 18-19 січня 2020 року

Ведучий: Владислав Газолішин ( Краків) - груповий аналітик, навчаючий тренер та супервізор, автор програм професійного розвитку для психологів.

Програма складається з дванадцяти навчальних сесій; Періодичність: шість навчальних сесії щорічно.

В навчальний курс включені основні знання з піскової психотерапії. Всі учасники проекту мають можливість оволодіти основними знаннями піскової терапії в клінічній психокорекції, діагностичній та психотерапевтичній роботі. Навчання в проекті передбачає оволодівання навиками психотерапії з дітьми, підлітками та дорослими пацієнтами/клієнтами. ​

Участь в проекті передбачена для: психологів, психіатрів, соціальних працівників, дефектологів/логопедів, психотерапевтів з закінченою психотерапевтичною освітою, та учасників навчальних проектів, студенти медичних та гуманітарних ВУЗів, які планують в майбутньому займатись психотерапією .

Обов`язкові умови: - проходження співбесіди допуску у визначених асоціацією АППУ психотерапевтів; - проходження власної терапії або участь в навчальному терапевтичному проекті). - участь у всіх десяти навчальних сесіях та сесії супервізії;

Всі учасники проекту забезпечуються навчальним матеріалом.

Короткий реліз навчального проекту:

Сесія 1. Основні поняття піскової психотерапії. Аналітичне Юнгіанське бачення. Основні форми захистів – механізми захистів. Поняття Архітипів в Пісковій психотерапії, точки дотикання Юнгівського аналізу та піскової психотерапії. Мистецтво дивитись та бачити. Інтенціональність та тіло – єдність тіла. Ціль піскової терапії: форма та зміст. Феноменологічний підхід до піскової психотерапії. Переживання абстрактного.

Сесія 2. Ідентичність, розлади ідентичності. Вільна активність - власне творчий процес. Інтеграція та роль переживання смутку при роботі з пацієнтами в пісковій терапії. Переживання страху при роботі в піскової терапії. Робота з снами в піскової терапії. Основні принципи піскової терапії, символічне значення матеріалів піскової терапії. Міф і символ в Югнівському розумінні. Робота з мовчазним пацієнтом. Робота з опором. Ознайомлення з пісочною терапією в роботі з дорослими.

Сесія 3. Любов і психотерапія. Аналіз робіт піскової терапії. Аналіз ліній як стадії ритму в психотерапії. Перенос - практика, власний досвід. Контр-перенос – практика, власний досвід. Піскова терапія - аналіз прихованих бажань за Юнгом. Піскова терапія - аналіз прихованих дій. Симптом. Мігруючий симптом. Реальність. Межі контакту. Робота з власними внутрішніми реальностями в Арт-терапії. Піскова терапія в роботі з пост-травматичним стресовим розладом. Психотерапія піском тривожного розладу.

Сесія 4. Прив’язаність, розлади прив’язаності. Робота з часом, та з простором. Бачення Юнгом питання любові та близькості.

Сесії 5-12. Подальше навчання та детальніша інформація можлива для учасників проекту, які пройшли навчання в Сесіях 1-4. Для ознайомлення з проектом і особливістю методики піскової психотерапії, учасникам пропонується участь в 4-х перших сесіях. Сертифікат перехідного періоду про те, що учасник пройшов перший етап проекту і може застосовувати отримані знання, вміння і навики на практиці, але цей сертифікат не є завершальним (в сертифікаті це вказано і він має обмежену дію) учасники проекту отримують після 4-ї сесії. Група доповнюється новими учасниками на протязі всього часу роботи проекту при умови вибування учасників з проекту.

Сесія 5.Піскова терапія та робота з стихіями.

Сесія 6.Піскова терапія та системні розлади – робота з сім'єю.

Сесія 7. Піскова терапія та Групова психотерапія - робота з групами.

Сесія 8-9. Застосування піскової терапії при роботі з дітьми. Переживання втрати в ранньому віці.

Сесія 10-11. Застосування піскової психотерапії при роботі з психосоматичними розладами

Сесія 12. Особистість психотерапевта.

За більш детальною інформацією та регістрацією звертайтесь:

Українське об’єднання психологів и психотерапевтів(УОПП) м. Одеса 063 436 81 95( Вайбер ) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Main Page Contacts Search