Ірина Логвінова - пісковий психотерапевт

кандидат психологічних наук, психоаналітично-орієнтований психотерапевт, Sandplay-терапевт, дитячий психолог, здійснює психологічне консультування та психотерапевтичну практику з дітьми та дорослими із 2007 року.

 

- 2010-2015 – п’ятирічний Міжнародний проект власного досвіду з психотерапії “Трускавецька школа психотерапії” за напрямком “Психоаналіз”.

- 2011-2015 – професійна підготовка згідно вимог DGST  (Німецької асоціації піскових терапевтів) за напрямком “Юнгіанська піскова психотерапія” в рамках чотирирічного міжнародного навчального проекту з юнгіанської піскової психотерапії “Sandplay Therapy”.

- 2008-2011 – навчальний проект Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України “Супервізія піскової психотерапії” .

- 2007-2010 – базовий курс навчання за напрямком “Піскова психотерапія” (сертифікат Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України про присвоєння звання “Фахівець з піскової психотерапії” ).

- спеціалізується в наданні допомоги дітям, що пережили психотравмуючу подію, дітям із психосоматичними захворюваннями, невротичними розладами, порушеннями поведінки, труднощами у навчанні, дітям, що мають порушення у розвитку (затримка психо-фізичного розвитку, аутизм, розумова відсталість, затримка мовленнєвого розвитку) та їх сім’ям.

- членство у професійних спілках та організаціях: Асоціація психотерапевтів та психоаналітиків України; Українська асоціація танцювально-рухової терапії; Українська спілка психотерапев

- займається науковою діяльністю на посаді старшого наукового співробітника Національної академії педагогічних наук України при лабораторії інтенсивної педагогічної корекції Інституту спеціальної педагогіки.

 

http://defektolog.org.ua/

https://www.facebook.com/logvinova.psychologist/

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Київ, вул. В. Липинського 4, оф. 14

Main Page Contacts Search